اسلامي نړۍ او امت

خطرناکترین حادثه فکر ربایی و عقل ربایی در تاریخ مسلمانان

خطرناکترین حادثه فکر ربایی و عقل ربایی که در تاریخ مسلمانان واقع شد ازین قرار بود :
دو تن از ملیشه های اختطاف چی صلیبی به نام های مارک سایکس از انگلستان و فرانسوا جورج پیکو از فرانسه ، در 16 ماه می سال 1916 م شبی باهم نشستند و در حالیکه قهوه آمیخته به خمر می نوشیدند ، یک برگه کاغذ را گرفتند و جهان اسلام را به روی آن رسم نمودند و سپس آن را به کشور های خرد و ریزه تقسیم نموده و برای هرکدام مرزهای جغرافیایی خاص ، خط کشی نمودند ! و قسمتی ازین سرزمین را هم در فلسطین ، به یهودیان حاتم بخشی نمودند ، تا بالای آن حکومت نام نهاد اسرائیل تأسيس گردد !

بعد از آن، مزدورانشان ، تا امروز ، کوشش کردند تا مارا قناعت دهند که وطن و سرزمین ما فقط داخل همین مرزهای جغرافیایی خط کشی شده است ، یعنی داخل همین مرزهای که در اطرافش دیوار های سمنتی و یا سیم های خاردار کشیده شده است، طوریکه چوپان ها ، گوسفندان خودرا در یک منطقه خاصی جمع نموده و اطرافشان را بند می نمایند و آن منطقه را قوتن می نامند !

و باز بخاطر که این حس ملی و نشنلیستی را خوب نهادینه کرده باشند ، یک پارچه رخت رنگه را بالای چوبی نصب نموده نامش را بیرق ملی ما گذاشتند ، و برای باشندگان در داخل این دیوار های سمنتی و سیم های خاردار یک توته کاغذ ، به نام تذکره و یا شناسنامه توزیع نمودند تا از کسانیکه در بیرون ازین دیوارهای سمنتی و سیم های خاردار زندگی می کنند ، تمییز داده شده ، شناسایی شده و جدا شوند ، عین همان کار که صاحبان رمه گوسفند ، با گوسفندان خود می کنند ، هرکدام آنها قسمتی از گوش همه گوسفندان خودرا به یک اندازه و دیزاین مشابه سوراخ و یا قطع می کنند و یا هرکدام بارنگ خاصی ، گوسفندان خودرا رنگ می کنند ، تا از گوسفندان دیگران شناخته شوند !!!

و برای ما تلقین نمودند که باید ما جان های خودرا فدایی همین دیوارهایی سمنتی و سیم های خاردار و همین یک پارچه تکه رنگارنگ بکنیم و هر کسی را که ازین مرزها عبور نماید ، اگر بکشیم غازی و اگر کشته شویم شهید وطن بوده و به زودی وارد بهشت خواهیم شد ، تا نیروی بشری امت ما در دفاع از چند جریب زمین و یک پارچه تکه رنگارنگ به هدر برود!
اما هشیار بود ! آن کسانیکه از أروپا و آمریکا و غرب می آیند و این مرز هارا عبور نموده وارد سرزمین ما می شوند ، به آنها نباید تجاوز صورت گیرد! زیرا آنها دوست های بین المللی ما هستند !!!

ملت های که در داخل این سرزمین های مرز بندی شده زندگی می کنند ، باید همیشه دو و دشنام را نثار همدیگر نموده و میان خود همیشه تهمت و افتراء را تبادله نمایند ، اگر این وظیفه خودرا فراموش نمودند ، رسانه ها در خدمت شان است ، تا برایشان سوژه جنگ بدهد !
تا دیگر ولاء و براء (دوستی و دشمنی ) في سبيل الله نه بلكه في سبيل چند جریب زمین خط کشی شده با سیم های خاردار و دیوارها سمنتی و یک پارچه تکه سه رنگه گردد، و هرکی تابعیت همین چند جریب زمین را با خود داشت اورا برادر و دوست صمیمی ما معرفی کردند اگر چی کافر باشد و هر کی بیرون ازین چند جریب زمین زندگی می کند اورا سرسخت ترین دشمن ما معرفی کردند ، اگرچی مسلمان هم باشد .
با وصف اینکه همه شان مسلمان و پیرو یک دین و همه شان بنابر گفته پیامبر صلی الله علیه وسلم ، مانند اعضای یک جسد واحد هستند .

و بخاطر که رابطه ما را با امت جهانی اسلام قطع نموده و مارا در یک محدوده مرزبندی شده زندانی نمایند ، در اخیر اسم همه کانال ها و نهادها و … پسوند ملی را افزودند ، مانند اردوی ملی ، پولیس ملی ، تلویزیون ملی ، قهرمان ملی ، موزیم ملی ، تیم ملی ، بیرق ملی ، سرود ملی ، حکومت وحدت ملی ، و ده ها ملی دیگر …

بلی .صدسال می شود که سایکس و پیکو ، فکر و عقل مارا اختطاف نموده و مارا در این بیابان سرگردان رها نموده اند !
و سایکس و پیکوی جدید هم به نام حکومت فدرالی در راه است !!!

درحالیکه :
وطن مسلمان ، همه جهان اسلام است.
هویت مسلمان ، عقیده اوست .
هر مسلمان ، برادر مسلمان دیگر است .
سرود ملی مسلمان ، پنج وقت اذان است.
قانون اساسی مسلمان ، قرآن است .
حکومت مسلمان ، خلافت اسلامی است .
خلاصه . فرش خانه مسلمان ، همه روی زمین و سقف بامش آسمان است .

wasiweb.com

wasiweb.com Publisher Team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

خپل نظر مو دلته ولیکئ

Back to top button
وسیع ویب