اسلامي کیسېښځه او اسلام

چرا روزی ، به نام روز جهانی زن ؟

می گویند :

چوپانی ، گوسفندان خودرا در چهاردیواری شان داخل نموده و همه دروازه ها را بست ، گرگ های گرسنه با استفاده از تاریکی شب از راه رسیدند ، ناگاه دیدند که گوسفندان داخل چهاردیواری شده و دروازه ها همه بسته هستند ، نا امید شدند ، لحظاتی فکر کردند ، فورا یک جلسه اضطراری بخاطر رسیدن به گوسفندان تشکیل دادند ، به این نتیجه رسیدند که باید نزد خانه چوپان ، بخاطر حق آزادی گوسفندان از این چهاردیواری ، مظاهراتی راه بیندازند ، و فریاد آزادی و مساوات میان حقوق گوسفندان با خودشان سر دهند .

مظاهره طولانی شکل گرفت و گرگ ها در اطراف چهاردیواری می چرخیدند و شعار آزادی گوسفندان از این زندان و مساوات حقوق شان با حقوق گرگان را سر می دادند !
هنگامیکه گوسفندان شنیدند که گرگ ها بخاطر حقوق گوسفندان دارند مظاهره می کنند و آزادی شان را می خواهند ، تعدادی از گوسفندان بخاطر نقصان عقل که داشتند به مظاهره گرگ ها پیوستند و به زدن و کوفتن دیوار ها و دروازه های خانه خود با شاخ خود، آغاز کردند ، تا که همه در و دیوار را شکستند و در وازه ها را باز نمودند و همه به گمان شان آزاد شدند و به دشت و بیابان فرار نمودند و گرگ ها هم با میل خاطر در پی شان حرکت نمودند!
چوپان می دوید و فریاد می کشید و عصای خودرا بلند می نمود که برگردید تا شکار گرگ ها نشوید ، ولی کسی به فریاد او گوش نمی داد !
گرگ ها به گوسفندان رسیدند و هر یکی بیشتر از 100 گوسفند را شکار نمودند ، شبی بود شوم و سیاه بر گوسفندان و شبی پر اشتهاء بود برای گرگ های در کمین نشسته .

گرگ های خونخوار کاپیتالیزم و دموکراسی هم در روشنی تعریفی که از زن دارند ( زن یعنی نیروی کاری ارزان قیمت و وسیله جذاب برای جلب مشتری ) هنگامیکه درک کردند ، رسیدن به زن مسلمان در داخل این قلعه مستحکم اسلامی محال و نا شو است !
رسانه ها، مطبوعات ، سگ های قلاده ای ، افراد خائن ، مزدوران و اجیران خودرا به کار گماشتند تا شب و روز در باره آزادی زن و دفاع از حقوق زن و مساوات میان زن و مرد و محو خشونت علیه زن و ….. فریاد بزنند و برای ترویج این شعارهای دروغین ، اتحادیه ها ، انجمن ها و … تشکیل دهند و کنفرانس ها و سیمینار ها دایر نمایند ، و روز 8 مارچ را روز جهانی زن نام گزاری نمایند ، تا باشد زن را از خانه کشیده به آسانی شکار نمایند !!!

عبدالخالق صارم

wasiweb.com

wasiweb.com Publisher Team publish your sent articles. you can send your articles to publish, also you can be author with us. Share the website and articles with your friends

خپل نظر مو دلته ولیکئ

Back to top button
وسیع ویب
error: